VABILO

Spoštovani starši!

V želji, da bi z dobrim medsebojnim sodelovanjem učencev, staršev in delavcev šole zgradili trdne temelje za kakovostno znanje, oplemeniteno z omiko in spoštovanjem vrednot naravne in kulturne dediščine, Vas vabimo v torek, 16.9.2014 , ob 17. uri na skupni roditeljski sestanek v jedilnico šole.

Po skupnem delu se boste starši srečali še z razrednikom/čarko vašega otroka, staršem učencev 6. razreda pa bo gospa Zlata Vičar Polak, dr. med., predstavila pomen cepljenja deklic proti HPV–humanemu papiloma virusu, ki povzroča raka na materničnem vratu.

Z lepimi pozdravi,                                                                                          Majda Podplatnik Kurpes, prof.,

ravnateljica OŠ Ormož