Ormož, 5. 2. 2015

Glede na opozorila Agencije RS za okolje, ki napoveduje v petek, 6. februarja 2015, močno sneženje, in na osnovi dogovora z ustanoviteljem in ravnatelji ostalih šol vseh treh občin vas obveščamo, da v petek, 6. 2. 2015, odpovedujemo pouk. Za učence, ki potrebujejo nujno varstvo, bomo le-tega  zagotovili v času od 5.30 do 16. ure, starše pa prosimo, da za varen prevoz poskrbijo sami.

Pouk bomo nadomestili v drugem terminu, o katerem bodo učenci obveščeni naknadno.

Zaradi zgoraj navedenega v petek, 6. 2. 2015, odpade vpis šolskih novincev in se prestavi na naslednji petek, 13. 2. 2015, ob isti uri.

Hvala za razumevanje.                                                                             Majda Podplatnik Kurpes,  prof.,

.                                                                                                                      ravnateljica OŠ Ormož