LETNA ŠOLA V NARAVI (CŠOD Kranjska Gora – 5. razred)

1. dan, 22. 5. 2017
Prvi dan šole v naravi je bil dokaj dolg. Popoldne smo malo raziskovali in se pogovarjali o šolski shemi sadja in zelenjave. Po večerji in nevihti pa smo si ogledali Kranjsko Goro.
2. dan, 23. 5. 2017
Naš drugi dan bivanja v Kranjski Gori je bil zelo aktiven. Bili smo razdeljeni v dve skupini. Preizkusili smo se v veslanju in nordijski hoji ter obiskali Zelence in Liznjekovo domačijo.
3. dan, 24. 5. 2017
Tretji dan bivanja v Kranjski Gori je minil s svetlobno hitrostjo. Ena skupina je veslala in se učila nordijske hoje, druga pa je spoznavala Triglavski narodni park in obiskala Liznjekovo domačijo. Dan smo zaključili s preizkušanjem sladoleda in ugotovili, da je ormoški boljši.
4. dan, 25. 5. 2017
Četrtkovo dopoldne je minilo v znamenju orientacijskega teka in lova na Kosobrina. Popoldne smo raziskovali gozd in se pogovarjali o prehranjevalnih verigah. Dan pa smo zaključili z družabnim večerom.

Mateja Kovačič, prof.,
vodja letne šole v naravi